Information om coronaviruset
Kontakta oss

Kontakt

Samhällsbyggnadsförvaltningen

Kontakt samhällsbyggnadsförvaltningen


E-post: sbn@kinda.se
Besöksadress: Stora Torget 5
Postadress: Box 1, 590 40 Kisa

Bo Horndahl

Förvaltningschef
Telefon: 0494-19115
E-post: bo.horndahl@kinda.se

Kristina Salomonson

Förvaltningssekreterare
Telefon: 0494-192 92
E-post: kristina.salomonson@kinda.se

Magnus Löfgren

Ann-Christine Bexell

Verksamhetschef kost
Telefon: 0494-190 05, 073-071 92 62
E-post: ann-kristine.bexell@kinda.se

Thomas Blixt

Räddningschef
Telefon: 0494-193 02
E-post: thomas.blixt@kinda.se

Yngve Blomberg

Chef miljöavdelningen
Telefon: 0494-192 90
E-post: yngve.blomberg@kinda.se

Maria Hedberg

Plan- och byggchef
Telefon: 0494-190 00
E-post: använd detta formulär

Jimmy Bexell

Chef teknik och drift
Telefon: 0494-190 62
E-post: jimmy.bexell@kinda.se

Lena Axelsson

Kultur- fritid- & turismchef
Telefon: 0494-193 90
E-post: lena.axelsson@kinda.se

Du lämnar Kinda kommuns hemsida om 5 sekunder

Sidan du är på väg att besöka ligger inte på Kinda kommuns hemsida