Information om coronaviruset
Kontakta oss

Kontakt

ikon för öppna och stäng meny

Kommunstyrelsens förvaltning

Kontakt kommunstyrelsens förvaltning


E-post: ks@kinda.se
Besöksadress: Stora Torget 5, Kisa
Postadress: Box 1, 90 40 Kisa

Conny Forsberg

Kommunstyrelsens ordförande
Telefon: 0494-190 17
E-post: conny.forsberg@kinda.se

Sergei Sorokin

Kommunchef
Telefon: 0494-190 01
E-post: sergei.sorokin@kinda.se 

Peter Utter

HR-chef
Telefon: 0494-190 31
E-post: peter.utter@kinda.se

Jennie Blomberg

Ekonomi- och kvalitetschef
Telefon: 0494-190 02
E-post: jennie.blomberg@kinda.se

Viktoria Stangnes

Kommunsekreterare
Telefon: 0494-191 83
E-post: viktoria.stangnes@kinda.se

Johan Sandell

Kommunsekreterare
Telefon: 0494-194 05
E-post: johan.sandell@kinda.se

Du lämnar Kinda kommuns hemsida om 5 sekunder

Sidan du är på väg att besöka ligger inte på Kinda kommuns hemsida