Information om coronaviruset
Kontakta oss

Kontakt

ikon för öppna och stäng meny

Mathias Engå

Kulturskoleansvarig, musiklärare piano, trummor och slagverk
Telefon: 072-702 63 51
E-post: mathias.enga@kinda.se

Jenny Leander

Teaterlärare
Telefon: 070-371 91 48
E-post: jenny.leander@kinda.se

Jenny Engå

Musiklärare piano, tvärflöjt
Telefon: 070-371 91 57
E-post: jenny.enga@kinda.se

Rommel Reyes

Musiklärare baryton, trombon, trumpet
Telefon: 070-371 91 64
E-post: rommel.reyes@kinda.se

Rune Persson

Musiklärare fiol
Telefon: 070-361 91 68
E-post: rune.persson@kinda.se

Oscar Järnland

Musiklärare elbas, gitarr
Telefon: 070-361 91 67
E-post: oscar.jarnland@kinda.se

Krister Person

Musiklärare trummor och slagverk
Telefon: 070-361 91 07
E-post: krister.persson@kinda.se

Anita Berrio Garcia

Sånglärare
E-post: anita.berrio-garcia@kinda.se

Tilde Berrio Garcia

Musiklärare piano, tvärflöjt
E-post: tilde.berrio-garcia@kinda.se

Du lämnar Kinda kommuns hemsida om 5 sekunder

Sidan du är på väg att besöka ligger inte på Kinda kommuns hemsida